Pokud se Vám stane, že máte neobvykle mokro na místech v domě, kde nikdy mokro nebylo a nečekali byste to, pak je Vám jasně, že máte problém. Jak se problému zbavit a tím pádem vyřešit pohromu? Na trhu je rodinná firma A.K. servis, která Vám s tímto mokrým únikem jednoduše pomůže.

logo

Firma A.K servis se zaměřuje na drobné opravy, na trhu jsou již 30 let a mají tedy bohaté zkušenosti. Vyznají se v instalatérské činnosti, topenářských pracích, vyhledání úniku vody, čištění kanalizace, čištění odpadů, revize kanalizace a umí také zednické a obkladačské práce.

Prasklé potrubí může zapříčinit vlhnutí zdí nebo přímo potopu v domě, vždy je to nepříjemné. Voda ve zdivu může poškodit i konstrukci domu. Proto, je dobré vždy včas odhalit podobný problém. Odborníci s A.K. servis umí určit místo úniku vody s přesností na několik dlaždic. Nehrozí tak vybourávání celé koupelny, ale jen několika dlaždic. Používají k tomu speciální přístroje. Není, ani důležité abyste měli připravenou dokumentaci a projekt vodoinstalace, topení nebo odpadů. A.K. servis si poradí i bez této dokumentace.

H2 metoda – vyhledávání pomocí formovacího plynu v plastových trubkách nebo domácích rozvodech. Nahradila svými úžasnými výsledky přístroje na bázi akustického procesu. Potrubí je plněno formovacím plynem, který je složen z 95% dusík a 5% vodík. Miniaturní molekuly vodíku dokáží vystoupat přes povrch materiálu a snímacím zařízením je detekováno, ve kterých místech dochází ke zvětšené hustotě tohoto plynu.

Formovací plyn je bezpečné užívat i ve vnitřních prostorech, je ekologicky i hygienicky nezávadný.

měřák

Použití:

        • Plastové přípojky
        • Vnitřní rozvody
        • Rozvody s nízkým tlakem apod.

Metoda akustického procesu vyhledávání úniků vody je praktikována za pomocí poslechové tyče Hykron. Její použití je u úniků většího rozsahu, jako třeba sanita nebo topení. Únik vody se vyhledává pomocí hodně citlivého mikrofonu a velmi nízkého šumu přístroje.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup