Prožít manželství bez jediného nařčení bez jediné urážky, bez jediného slůvka lži, bez neshod nebo jen nějakých jiných nesrovnalostí, to by byl snad malý zázrak. Každý si musí uvědomit, že nic se nejí tak horké, jak se to uvaří a obzvláště to platí v manželství. Jakmile se jednou pro tento velký krok rozhodnete, tak už není cesty návratu. To přeháníme, je cesty návratu, ale ta cesta zbytečně vede přes rozvod. Proč hned řešit všechno rozvodem, když to lze ještě zachránit? V některých případech se po čase uklidníme a zjistíme, že jsme byli zbrklí a že přeci nechceme rozchod.

Co v takovém případě dělat? Odpovědí na vaši otázku může být partnerská poradna Praha Drahomirasinova.

srdíčko obláček

Hledáte-li někoho v našem hlavním městě, pak je ideální zvolit takovou osobu, která vám může opravdu pomoci. Vůbec se nemusíte stydět za své problémy nebo za to, že hledáte odbornou pomoc. Musíme říct, že bohužel je to v dnešní době naprosto normální. Lidé si s některými věcmi neumí hned poradit a city jsou velice komplikované. Abychom mohli zjistit, co vlastně cítíme a co chceme, k tomu může pomoci právě párová terapie.

Neshody ve vztahu potkají minimálně jednou za život snad každého z nás, jak je ale převést na pozitivní emoce? Jak se přestat hádat? To pomůže vyřešit právě odborník. Nejenom hádky, ale na vině může být i odcizení. Nepromluvíte s partnerem nebo manželem jak je den dlouhý? Mysleli jste si, že máte společné koníčky, ale není tomu tak? I takové věci se mohou přihodit. Ztratili jste o sebe zájem, řešíte nevěru nebo nemoc? Umět se s tím vším srovnat chce velkou sílu a také výdrž. Ovšem napravit se dá cokoliv, když oba partneři budou chtít.

růže text i love you

Naopak pokud už jim není pomoci a rozhodli se vztah ukončit, tak často přichází alespoň kvůli dětem. Neumí spolu mluvit, nemohou si přijít na jméno, ale přesto potřebují různé věci často právě ohledně dětí vyřešit a kvůli tomu se musí překonat. I v takových případech jsou vám dveře na poradnu otevřené. Naučte se spolu zase alespoň minimálně komunikovat bez zbytečných dalších konfliktů.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup