Jste těhotná? Tak to určitě budete dělat vše pro to, aby se ve vás miminko správně vyvíjelo a nic mu nechybělo. Začnete mít sice nejroztodivnější chutě, ale stejně se budete snažit dostat do jídelníčku více těch zdravých potravin, ovoce a zeleniny. Určitě proberete s kamarádkami a možná i lékařem těhotenské vitamíny a doplňky stravy.

Devět měsíců se možná trochu povleče, ale pak to přijde. Najednou odjíždíte z porodnice domů s tím svým uzlíčkem štěstí. A od toho dne se vám změní svět a vy budete myslet jen na to, jak udělat to vaše děťátko tím nejspokojenějším tvorečkem na světě.

miminkp

Miminko, to je v prvních dnech starost o správné kojení a čistotu miminka. Výrobci nám nabízí množství plenek, které mají miminko a jeho pokožku ochraňovat, ale povězme si upřímně, že bez pudrů, mastiček a olejíčků to nejde. Můžeme šetřit na čemkoliv, ale ne na kosmetice pro děti. Citlivá pokožka miminek, která je vystavená celodennímu styku s plínkou, o tu je třeba se pečlivě starat. Ideální jsou přírodní olejíčky, bez chemie, který hydratuje, zklidňuje a voní. Olej na zadeček, nebo olej na celé tělíčko po koupání je příjemný a jemný na pokožku miminka. Udělte to nejlepší pro děti Eshop.koldokol.cz.

miminko

Pro větší děti, od tří let, je tady olej proti klíšťatům, zvlášť patříte-li k rodičům, kteří nechtějí děti nechat očkovat.

Chcete udělat pro své miminko to nejlepší? Určitě ano, jako každý správný rodič. Dopřejte pokožce svého miminka přírodní dětský olej, který je zároveň repelentem proti komárům a mouchám. To oceníte, pokud vaše miminko bude spát venku na procházce v kočárku. Nebudou ho budit otravné mouchy a s ošetřenou pokožkou bude klidně spinkat. Starost o miminko je celodenní i celonoční prací maminky i tatínka. Zvolte si správné pomocníky v podobě přírodních olejů na dětskou pokožku a spokojení budete všichni, pokožka miminka i vy, že jste mu dali to nejlepší.