Asi nemá cenu psát o tom, jak je v dnešní době důležité mít webové stránky, pokud člověk podniká, ale v tomto článku se podíváme na to, proč je dobré mít osobní webovou prezentaci a jak si ji vytvořit.
 programování na notebooku
Kromě toho, že Vás může naplňovat psaní blogu, kde budete sdílet své osobní pohledy na život, tak vlastní web je dobré mít i v případě, že máte již hotovou webovou stránku vlastní společnosti, protože právě na osobním webu můžete odkazovat na své produkty a služby, které nabízíte.
 
Například pokud prodáváte boty, tak si můžete udělat článek o tom, jak jste dané boty otestovali na nějakém výletu. Novým potenciálním zákazníkům to pomůže si udělat obrázek o dané botě a v případě zájmu si danou botu koupí, protože budou vědět, do čeho jdou. Mít kvalitní boty, které se nerozpadnou po jednom roce, je k nezaplacení. A podobným způsobem můžete pokračovat.
 

Jak takové stránky vytvořit? Jde to jednoduše

 
Ale pokud Vás neláká tvorba stránky přes internet, kde si vše sami naklikáte, tak se můžete začít zajímat o to, jak se dané stránky tvoří. Osobně si myslím, že není nic špatného si vše naklikat za pár minut a novou stránku publikovat, ale vědět, co je HTML, CSS a PHP je dobré, protože si pak nově vzniklé stránky můžete upravit podle sebe. Pokud máte chuť a čas se učit novým věcem, tak základy HTML zvládnete za týden.
kódy html
HTML je takový základ, který se Vám v životě neztratí a jistě ho využijete i jako laik. Také si myslím, že je dobré znát nějaký programovací jazyk jako je například Python, Java a Ruby, protože pak budete vědět více informací o webových stránkách a jak přesně fungují. Dalším bonusem je, že si pak můžete sami naprogramovat nějaké aplikace a klidně se tím začít živit z pohodlí domova. Ano, je to možné a osobně se mi ta myšlenka velmi zamlouvá.

Nezařazené