Znáte to přirovnání o požáru se stěhováním? Pravděpodobně vzniklo v době, kdy bylo složité si najmout nějaký vůz, který by vám vaše věci dopravil ze staré adresy na novou. A sehnat nějaké silné a dobře stavěné pracovníky, kteří by váš nábytek nejdříve vynosili ze starého bytu, aby jej nastěhovali do nového, a přitom jej nepoškodili? Skoro nemožné.

stěhovací krabice

Většina lidí to proto řešila svépomocí, případně za pomoci rodinných příslušníků a kamarádů. A ti se toho docela hrozili. Dnes je vše jinak. Dnes tyto starosti odpadají. Naše společnost vás těchto starostí zbaví. Naše služby, které vám nabízíme, jsou promyšlené a dlouho jsme je vyvíjeli tak, abychom vám, našim zákazníkům stěhování co nejvíce usnadnili. A jak to funguje? Jednoduše. Poptáte si u nás stěhování. Zadáte místa, odkud se stěhujete kam. Náš technik posoudí veškeré náležitosti a na základě jeho zjištění je pro vás vypracována cenová kalkulace. Zároveň jsou vám nabídnuty další služby jako třeba zapůjčení obalového materiálu, případně uskladnění části stěhovaného nábytku v našich skladech, pro případ, že ještě přesně nevíte, jak vše v novém bytě ustavíte. Jsme schopni přestěhovat i velmi těžké a objemné předměty. Ani trezor nebo piano není pro nás překážkou.

dodávka na stěhování

Disponujeme potřebnou manipulační technikou a zkušenými pracovníky. Veškeré stěhované předměty ustavíme přesně podle požadavků zákazníka. Ani s vystěhovanými prostorami si nemusíte lámat hlavu. Přebytečný, zbylý odpad necháme ekologicky zlikvidovat. Prázdné prostory, jejich stěny poopravíme a znova vymalujeme, tak aby prostory byly připraveny k bezproblémovému předání. Své služby nabízíme v kterýkoliv den, bez ohledu na víkendy. Pro přestěhování si zajistíme veškerá povolení týkající se nutných vjezdů či průjezdů. Vy, jako náš zákazník si tedy s ničím nemusíte lámat hlavu. Stěhovací služby Praha https://stehovani-mamut.cz/stehovani-praha/ řešíme my.