Za odhad neplatíte

Bez sankcí za předčasné splacení

Potřebujete větší finanční obnos peněz, ale víte, že banka vám nepomůže? Máte totiž záznam v registru, nízký příjem nebo jiné závazky, se kterými se potýkáte? Nevadí, Nebankovní hypotéka https://www.nebankovni-hypoteky-cz.cz/aktuality/nebankovni-hypoteky-jsou-u-nas-oblibenejsi-nez-spotrebitelske-uvery nic z toho neřeší.

Neplaťte nic předem

Jediné, co požaduje nebankovní hypotéka jako podmínku je, abyste byli majiteli nemovitosti nebo mohli ručit jiným objektem třetích stran, které poskytnete do zástavy. Je totiž samozřejmé, že jestliže Nebankovní hypotéka neřeší vaši bonitu a peníze je schopna poskytnout takřka komukoliv, musí mít v záruce nějaký závazek, který bude dlužníka nutit dluh splácet. A co si budeme povídat, málokdo z nás je ochoten přijít o svůj majetek.

Je to stejné jako u banky!

Nicméně stejně jako v případě bankovního úvěru, je vám úvěr poskytnutý až na dobu 30 let a za splátky, jejichž výši lze srovnat se splátkami americké hypotéky. Finanční prostředky můžete získat až do výše 70 % vaší nemovitosti, takže velice lehce můžete zatočit s jinými dluhy a exekucemi, které vás tíží. Zbude vám jediný závazek, kterému jistě již snadno dostojíte. Jsme tu pro vás, informujte se na našich webových stránkách.

Ohodnoťte příspěvek