Vozidla a stavební stroje mají funkce, jimiž slouží svým majitelům třeba i k výdělečné činnosti. Ovšem nemusí to být vždy zase až tak zisková záležitost, ba může to být i dost prodělečné. To záleží na mnoha okolnostech. Třeba i na tom, nakolik jsou si majitelé a řídící pracovníci firem schopni tento svůj majetek zabezpečit před krádežemi či zneužitím.vozidla na dálnici
Je to zřejmé. Auta se bez ohledu na svůj typ, velikost a značku musí pohybovat z místa na místo, musí jezdit tam, kde je jich zapotřebí, a stavební technika musí být na různých staveništích, to podle toho, kde je jejích funkcí zrovna zapotřebí. A jakmile tak toto vše zmizí svému majiteli z dohledu, mohou se začít dít nepravosti.
Kolik jenom možností tu existuje! Kolika různými způsoby si tu lze přilepšit na úkor firmy, případně této alespoň neprospívat!

  1. Jak snadné může být použít v pracovní době firemní vozidlo pro černou jízdu!
  2. Jak snadné je ho naopak někde odstavit a lenošit namísto vykonávání svých povinností!
  3. Jak snadno lze obdobně učinit i s nějakým tím stavebním strojem!
  4. Jak snadno lze ze všeho zmíněného ukrást pohonné hmoty!
  5. A kolik je mezi námi lidí, kteří si troufnou ukrást takovou techniku rovnou jako celek!
  6. A lidská kreativita nezná mezí a určitě se najde i nejeden další způsob, jak zneužít příležitosti.

A je jasné, že firma na takovém počínání si nehlídaných zaměstnanců tratí. Musí nahrazovat to, co zmizí, musí se postarat, aby bylo uděláno i to, co nepoctiví zaměstnanci odflinkli.zapadaná auta
A proto přijde často víc než vhod satelitní sledování vozidel Rmc-system. Což je způsob, jak sledovat taková vozidla a takové stroje i na dálku, přes internet. Stačí si tento systém pořídit, nastavit parametry, jež mají být kontrolovány, a pak už se stačí jen připojit a pozorovat. Kdykoliv a kohokoliv, bez ohledu na to, kde se zrovna nachází. A případně si to lze nechat i zaznamenat, pokud není čas se zrovna dívat.
A to pak ušetří podniku hodně peněz. A tudíž se to vyplatí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup