Dřevěné postele z masivu představují to nejlepší, co si pro svůj spokojený a klidný spánek můžete vybrat. Přírodní a dokonale tvrdý materiál přispěje k vašemu zdravému a ničím nerušenému spánku. Postele z masivu borovice se navíc hodí kamkoliv. Dát je můžete do ložnice, dětského pokoje, nebo klidně na chalupu nebo do pokoje pro hosty. Podle čeho je vybírat?

dřevo z borovic se hodí pro výrobu postelí

Proč právě borovice

Přírodní postele z masivu se vyrábějí hned z několika druhů dřeva. Borovice je jedním z nejoblíbenějších a nejpoužívanějších druhů a to hned z několika důvodů. Dřevo z borovice je sice o něco měkčí a křehčí než je tomu například u dřeva smrkového ale přesto se borovice vyznačuje svou výbornou tvrdostí a odolností vůči poškození a opotřebování. Borovicové dřevo má výrazné letokruhy, s tímto dřevem je potřeba správně zacházet, v případě, že je opracováváno nevhodně, jeho barva zamodrá a tím je už znehodnoceno. Borovicové dřevo se využívá kromě výroby postelí také na okenní rámy nebo dveře a to právě díky své odolnosti.

Nábytek z masivu se obvykle vyrábí hned v několika variantách. K dostání je tak ve své přírodní podobě, lakované bílé nebo šedé. Přírodní vzhled dřeva pak zaručuje, že postele i ostatní nábytek z masivu vypadají pořád stejně skvěle a jako nový i po letech užívání. Lepší odolnost, stabilitu a tak dlouhou životnost byste jen těžko hledali.
vyspěte se do růžova na kvalitní posteli z masivu

Výběr podle velikosti

Přírodním materiálům se nic nevyrovná, dají se využít v jakémkoliv interiéru, pasují do moderně zařízených pokojů ale i k retro stylu. Nic vám především nevydrží tak dlouho jako dřevo. Nezbývá tak nic jiného než zvolit správnou velikost. Postele 180×200 se svými rozměry nejvíce hodí pro páry. Rozměr zaručuje pohodlný a ničím nerušený spánek pro dvě osoby. Při spánku je velmi důležité, aby měl každý své pohodlí a dostatek místa, menší postele jsou tak pro dvě osoby méně vhodné. Minimální rozměr, který je určen pro pohodlné spaní jednoho člověka by pak měl mít alespoň osmdesát centimetrů na šířku.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup