Já vím, že dnešní ekonomická doba si žádá své. Není to moc jednoduché. Protože ještě asi před patnácti lety to už bylo lepší, protože ještě před těmi patnácti nebo i dvaceti lety to bylo jednodušší, když lidé chtěli získat nějakou hypotéku. Abych se přiznala, tak já ještě jako dvacetiletá jsem si vždycky myslela, že když někdo chce hypotéku, tak každý ji normálně dostane. Protože když mi bylo asi devatenáct nebo dvacet let, tak jsem si už dvakrát vzala na splátky mobilní telefon a jednou i televizi, abych něco ve svém pokoji měla. Jsem opravdu hodně filmově založená, takže jsem chtěla kvalitní televizi a na splátky mi ji normálně dali.

Online hypotéka.

Proto jsem si řekla, že potom v budoucnu dostanu normálně i hypotéku. Jenomže to jsem se spletla. Když jsem dodělala střední školu a potom už jsem pracovala, tak jsem si šla zažádat o hypotéku. Moje kamarádka mi doporučila a nebankovní americkou hypotéku. Sice jsem o americké nebankovní hypotéce nic nevěděla, tak jsem si raději zašla do nejbližší banky, aby mi vysvětlili, co je to americká nebankovní hypotéka. A dozvěděla jsem se, že je to prý asi zatím nejoblíbenější americká nebankovní hypotéka, která může být. Jenomže jsem bohužel i tak narazila. Prý vůbec nejsem kompetentní na to, abych mohla žádat o hypotéku.

S hypotékou to jde lépe.

Prý mám strašně malý plat a ještě nyní krátce pracuji a nemám vlastně dát co do zástavy. Opravdu hodně mě to mrzelo, ale později, asi za tři roky, když jsem si našla přítele a oba dva jsme se dohodli, že bychom si vzali hypotéku, tak se to změnilo. Byla jsem šťastná, protože s partnerem jsme uvažovali o koupi menšího domečku na vesnici. Takže potom jsme si pořídili také bankovního poradce, kdy i on nám doporučil americkou nebankovní hypotéku. Musím uznat, že už šest let splácíme americkou nebankovní hypotéku a lépe jsme si vybrat nemohli. Je to opravdu perfektní.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup