Spousta dospělých se nechala slyšet, že by rádi bojovali se svými křivými zuby. Jediné, co je však odrazuje, je estetická stránka věci. Přeci jenom, bojí se odsouzení okolí, zesměšnění, anebo se jim to zkrátka jen nelíbí nebo se ho nehodí k charakteru jejich zaměstnání. To však naštěstí není v dnešní době důvod, proč si odepřít krásný a dokonalý úsměv. Existuje totiž řešení, a to v podobě takzvaných neviditelných rovnátek Petr Ortho.rentgen zubů

Neviditelná rovnátka, která možná znáte pod názvem INVISALIGN, patří mezi skvělou novinku na poli ortodoncie. Umožňují získat dokonalý úsměv naprosto všem, a to nejenom dětem, ale právě i dospělým. O co vůbec jde? Jak je možné, že nejdou vidět? Nejedná se o klasická rovnátka, jak je dost možná znáte. Jde o průhledné plastové fólie, které se nasazují na plošky zubů. Díky tomu, že jsou průhledné, nejdou prakticky vidět. Tyto fólie pacient nosí přes den i přes noc, sundává si je pouze během jídla a během provádění zubní hygieny. Je dobré, aby byly nošeny alespoň 22 hodin každý den, jen tak bude možné dosáhnout žádaného výsledku.

Jaké jsou výhody a nevýhody?
Mezi největší výhody rovnátek patří rozhodně otázka estetičnosti. Jedná se o opravdu krásnou a čistou práci, sami se budete cítit sebevědomě a fólie vás nebudou nikterak omezovat. Jaké jsou tedy nevýhody? Pro některé to může být cena, která je samozřejmě vyšší, než je tomu u klasických zámečků. Další nevýhodou pro někoho může být to, že je potřeba se celkově víc starat. Je nutné myslet na správné nasazování, poctivé nošení a zvýšenou hygienu. Pokud vám však jde opravdu hlavně o estetiku, tak se jedná o to nejlepší možné řešení.
žena se sluchátky na gauči

  • Dokonalý úsměv, který získáte snadno a rychle
  • Bez zásahu do estetiky, jen málokdo pozná, že jste nositeli
  • Předem budete znát délku léčby
  • Efektivní systém, který je ověřený a funguje