Není nic otravnějšího, než sportovci, kteří se neumějí chovat u strojů a zanechávají po sobě nepořádek. Jak se chovat ve fitness centru, aniž byste po sobě zanechávali nepořádek? Je to pouze pár jednoduchých bodů, kterými nebudete znepříjemňovat cvičení ostatních.

cvičení s osobním trenérem

Ručník je nutnost

Bez ručníku do fitness centra ani nechoďte, ale pokud zapomenete, řekněte si o něj na baru. Přeci nepotřebujete svůj pot předávat ostatním a nechcete, aby cizí lidé předávali svůj pot vám. Mějte jej na stroji a tím si zároveň stroj i „zaberete“. Ovšem pokud stroj nepoužíváte, nepokládejte na něj na půl hodiny svůj ručník. To je totiž další velmi otravný zvyk.

Uklízejte po sobě

A to platí samozřejmě všude, avšak na některých místech se můžete setkat přímo s ubrousky a prostředkem, kterým místo po cvičení otřete. Pokud je zde taková možnost, dělejte to. Přece nechcete skončit s nějakou nemocí od Tondy od vedle.

stojan na čínky

Nevysmívejte se

Pamatujete si na své začátky? Ne? Tak já vám je připomenu. Jsou to přesně ty začátky, které prožívá teď ten kluk, kterému se smějete. Není to hezké, a hlavně ho to může ovlivnit. Rozhodně uděláte lépe, když ho místo toho podpoříte a budete mu pomáhat. Koneckonců se z něj může stát i dobrý přítel.

Cvičte a nemluvte

Není nic horšího, než když chcete použít stroj, který je zabraný a majitel ručníku si neustále povídá. Pokud si chcete popovídat, je tam bar a stoličky. Cvičte, když tam jste, aby ostatní nemuseli čekat. Navíc mluvení na celou tělocvičnu je poměrně otravné. Spíše ze sebe vydejte to nejlepší, co ve vás je a nejen, že budete odcházet opravdu vycvičení, a tudíž unavení, ale hlavně spokojení sami ze sebe. A cestou domů si se svým kamarádem můžete říct vše, co jste ve fitku vynechali.

Nebojte se zeptat

Na jednu stranu je trochu otravné vědět, že někdo sleduje, jestli něco neděláte špatně, ale v tomto případě se nad tím budete muset povznést. Spíše než zničená záda si vyslechněte minutu vysvětlování, jak to vlastně dělat, a poté už se nemáte čeho bát.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup