Vždy je totiž lepší, připravit se na všechny varianty předem, což znamená, že i kdyby se náhodou obloha zatáhla a chtělo spadnout pár kapek, vy budete připravení. Nůžkové stany se snadno skládají a přitom stoprocentně plní svou funkci a to nejenom jako ochrana před deštěm nebo větrem, ale také například mohou vymezovat prostor, kde se akce bude odehrávat. Vytváří jakési přístřeší, takže skvěle chrání před nepříznivým počasím, ale také zastřešují veškerou zábavu, či v jiném případě danou událost.

novomanželé u fontány

1) Pro jaké typ akcí se hodí?

Téměř pro jakékoliv. Můžete je využít na svatby, oslavy narozenin (například kulatých, které chcete upořádat ve větším a velkolepějším stylu), další z možností jsou zahradní párty, městské slavnosti, firemní akce, večírky, ale také meetingy, školení, festivaly a mnoho dalšího.
muž na přednášce

2) Hlavní účel – propagace

S nůžkovými stany se můžete setkat také při jiných událostech a to jsou například prezentace, obchodní jednání nebo rallye. Právě tyto přístřešky vídáme zcela běžně na různých akcích, především na veletrzích a na dalších místech. Často si to ani neuvědomujeme.

3) Jaké mají další výhody a z jakého jsou materiálu?

Základními typy jsou:

v Classic

v Premium

v Octa Pro

prostřený stůl
Každá konstrukce je výškově nastavitelná, proto si sami nakonec můžete určit, jaká bude hraniční výška. Samozřejmostí je pevná a odolná střecha a bočnice. Silná nepromokavá polyesterová látka zajistí, že nikdy ve stanu nepromoknete ani nezmoknete. A jak je to s přepravou a skladováním? Každý prvek je poskládán do speciálního obalu, aby se dal snadno skladovat a také přepravovat.