Lidem v České republice někdy přijde zvláštní, proč je zde tak početná menšina Vietnamců. Tito lidé sem přišli za lepším životem, nicméně jejich rodná země je taktéž velmi zajímavá, byť mnohem náročnější na život. Tak jako Vietnamci jezdí do Česka, tak Češi jezdí, tedy spíše létají, právě do Vietnamu. Velmi oblíbená bývá destinace Ho Či Minova města, tedy bývalého Saigonu. Jižní část této exotické země má co nabídnout, nicméně hlavním důvodem pro vycestování právě do této oblasti jsou levné letenky.

podvečer na řece

Letenky do Ho Či Minová Města sice nejsou tak levné, jako jsou ceny spojů po Evropě, nicméně oproti minulosti jde stále o částky, které jsou pohádkové. Právě proto tato levná doba na cestování přímo vybízí. Mnohdy je největším problémem čas, kterého si zaměstnaní lidé nemohou udělat mnoho. Právě Asie však nabízí tolik poznání, že měsíc je krátká doba na to, abyste všechna tato krásná místa poznali.

Užívejte si nejenom krásné přírody

Když opomenete přírodu, která je v Asii velmi zajímavá, neboť je kompletně jiná oproti té středoevropské, zaujme vás mnoho dalších zajímavostí. Příkladem je kultura, která je ovlivněna budhismem, dále pak samotná architektura, která je zase ovlivněna nejdříve francouzským vlivem, následně pak americkým. Kromě toho jistě nebudete překvapeni, že je velmi jednoduché dojet z tohoto místa i do nepříliš vzdáleného Thajska, které je zase něčím trochu jiným.

kopce ve Vietnamu

Stojí za to poznávat

Na životě je krásné všechno to poznávání. Pokud vás tedy láká objevovat, jak to vypadá v Asii, pak právě tato pevninská země bude ideální volbou. Cestování zde není náročné, je zde bezpečně, a tak se zde budete cítit dobře. Proč toho tedy nevyužít, když jsou navíc letenky tak levné? Stačí si vybrat termín, leteckou společnost, a můžete se bez obav vydat na místa, o kterých se vám ani nesnilo.