Kdy oslovit s prosbou úklidovou firmu z Prahy 8, aby vám vytrhla pomyslný trn z paty?

Každodenní úklid kanceláří a bytových domů

Kanceláře vyžadují pravidelný úklid, je zde během pracovní doby velmi rušno a ve znečištěném prostředí se jednak podává horší pracovní výkon, a pak to také není vaše dobrá vizitka. Výhodné je, jestliže se úklid kanceláří provádí v odpoledních či večerních hodinách, kdy jsou zaměstnanci již mimo pracoviště a úklidová firma tu má dostatek prostoru ke své práci. A co se týče úklidu společných prostor bytových domů, toto je již běžná služba, kterou využívá mnoho majitelů bytových jednotek.

mytí oken

Firma si poradí i s mytím oken

Mytí oken je poměrně častým předmětem zakázek úklidových firem. Mnoho domácností i kanceláří se této činnosti záměrně vyhýbá i z bezpečnostních důvodů. Občas se totiž můžete dočíst, že někdo vypadl při mytí oken z šestého patra, a takový pád v drtivé většině případů končí smrtí, kterou provází děsivý zážitek a mnohdy i obrovské utrpení.

K pádu z okna může dojít i docela snadno, například se pod vámi sesunou štafle nebo vám podklouzne noha na židli či na okenním parapetu, pokud na něm stojíte v ponožkách, proto se také doporučuje (a řada úklidových firem to ví) umývat okna v pevné neklouzavé obuvi, nebo ještě lépe se vyzouvat a pracovat zcela naboso.

čisticí ubrousky

Mimořádné akce

Za mimořádnou akci lze považovat například malování celého bytu malířskou firmou. Ta se sice postará (nebo vy se postaráte) o zakrytí oken, dveří a nábytku speciální fólií, jenže to nebude nikdy tak důkladné, že byste ji jen strhli a mohli v místnosti rovnou servírovat oběd. Bude zapotřebí důkladně vyčistit vinylovou podlahu, svítidla, rámy dveří, parapety a mnohdy také koberce, které budou buď svinuté opodál, anebo ponechané a pouze zakryté papírovým kartonem. U koberců se to může hodit i jako důkladná forma čištění od skvrn, zašlapané špíny i zápachu, zvláště pokud se tu často našlapuje ve zpocených ponožkách nebo bosými chodidly.