V čem jsou muži podle vás výjimeční a perfektní? Nebo na tohle nemáte vůbec názor? Myslím si, že mnoho můžu přehání o sobě to, že jsou dokonalí a nepřekonatelní. Já sice chápu, že nějakou soutěživost muži už v sobě mají genetický danou a zakódovanou, jenomže zase nechápu, jak si nějací muži můžou myslet o sobě, tak hodně, že se jim zvětšuje ego snad desetinásobně. A kolikrát jsem taky slyšela názory, že muži jsou nejdůležitější a že jsou lepší než ženy, a to úplně ve všem. No, co je tohle prosím vás na blbost? A proč by měly být muži ve všem lepší než ženy? Taky jsem už hodně krát slyšela, že je opravdu hodně spravedlivé, když muži berou větší výplatu než my ženy.

 
Muži jsou taky kariéristi.
 
 

A to jako proč? Proč by ženy měly mít vždycky málo peněz, i když dělají stejnou práci jako muž. Takováto slova mě vždycky zamrzí a taky pořádně naštvou. A nevím proč, ale já tohle nemůžu přejít jenom tak s klidem anebo s humorem. Opravdu mě to drásá nervy a ničí mě to uvnitř. Jsem takový člověk, který má rád spravedlnost, a to taky mezi muži a ženami. Nechápu, jak někdo může být takový, že někomu je úplně jedno, co dělá muž anebo žena. Podle mého názoru by každá žena měla mít právo se rozhodnout, co chce dělat a jak a s kým. Jsme svobodná země. Pokud chce být v domácnosti, tak proč ne. Ale taky záleží na tom, co muž dokáže a čeho je muž schopný.

I muži mají rádi srandu.

A je logické, že domácnost a rodinné vztahy jsou vždycky na prvním místě než v práce. Tedy už jen někteří muži to ale mají v sobě, ale mnoho mužů dává přednost kariéře a sobě, což je velká škoda a není to správné. A jak jste na tom vy? Dáváte větší přednost rodině nebo práci? Vím, že peníze a práce je taky velmi důležitá, ale podle mého názoru by měla být rodina vždycky na první místě. Rodinu má člověk hýčkat a chránit si ji a to je taky přeci velká výsada mužů.