Už samotný název Zeměráj slibuje, že víkend v něm strávený bude tím pravým ořechovým. Dlouho plánovaná společná akce tak nabude konkrétní obrysy. Protože touha pěti dětí, ve věku šesti až čtrnácti let, se značně liší. Každé má jinou představu zábavy a pokud se podaří splnit každému něco, je vyhráno. A zábavný víkend může začít. Velkou výhodou tohoto zážitkového parku je možnost ubytování. Které prodlouží společně strávený čas na celý víkend. 

V Zeměráji

Zážitkový park Zeměráj na více než devíti hektarech připravil pro svoje návštěvníky nejen zážitky smyslové, ale obzvláště děti ocení nabídku nových vědomostí naprosto originálním způsobem. Hned od vstupu jsou provedeny kontinuitou lidského života a jeho návazností na přírodu. Historická vesnice je zbudována podle dochovaných modelů středověkých staveb vesnických domů. Dřevěné konstrukce byly roubené, kůlové, vyplétané a k vyplnění spár se používala hlína. Kameny sloužily většinou jako podklad pod otopná zařízení. Na tuto část navazují bludiště, ve kterých je možné spatřit repliky maleb starých čtyři tisíce let. Na stěnách, keramice či dláždění. Labyrinty ukazují spirály kruhů, které byly přirovnávány nekonečnému víru života. V tomto neopakovatelném prostředí je umístěno i archeo naleziště, ve kterém se děti seznámí zábavnou formou s prací profesionálních archeologů.

Zemský ráj to napohled

A dokonce si tu mohou na cvičném nalezišti vyzkoušet hledání historických artefaktů. Střepy nádob, kosti, korálky. Přirozený lesní terén vytváří dokonalou kulisu romantickému amfiteátru. Místem, kde probíhají přednáškové akce i divadelní představení. Kaskádovitě vystavěné pískoviště, na břehu potoka, protékajícímu areálem, si mohou děti vystavět vlastní modely vodního toku. Balanční stezkou se rádi projdou i dospělí. Hlavně v létě. Přes překlápěcí lavičky, na houpacích chůdách a desítkou dalších překážek. Které blahodárně působí na lidský organismus. Stezka naboso, která navazuje, učí všechny návštěvníky vnímat přímý dotek s přírodou. Její teplotu, vlhkost i nezbytný hmyz, který se na zemi pohybuje. V případě zhoršeného počasí je pro děti připravena interaktivní herna. Ve které najdou více než stovku různých hlavolamů a tvořivých her inspirovaných přírodou.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup