Tak asi skutečně takový elixír věčného mládí, který si představujete, neexistuje. Zvláště abyste si jednou vypili svoji dávku a nastala ihned proměna. Nicméně přece jenom dnešní doba nenechává nic náhodě a tak díky novým technologiím a samozřejmě v tom hrají velmi důležitou roli i samotné ingredience, vznikl jedinečný beauty drink. Je zaměřený a to velmi intenzivně na složení, které pokožka vyžaduje, aby nedocházelo k viditelnému stárnutí. A to zní už celkem dost zajímavě, že něco takového existuje.

collavio citron

Jak takový nápoj může ovlivnit stárnutí, redukci vrásek, zvýšit elasticitu pleti, podpořit zdravý růst vlasů a ovlivnit i nehty? Navíc zvládne podpořit klouby a i celulitida je na něj krátká. Ono to není zase tak složité. Obsahuje totiž vysoký obsah kolagenních peptidů a úplně super bombou je v tomto případě mořský kolagen, který svojí molekulární hmotností dosahuje nejrychlejší výsledků.

Nápoje, které mají jedinečnou chuť

Možná vás trochu zaskočil mořský kolagen a obáváte se, že beauty nápoj bude sice super, ale bude z něj cítit rybina. Můžete zajásat, protože naše produkty Collavio citron a Collavio jahoda rozhodně nejsou cítit po rybině, ale naopak vynikají jemnou nepříliš sladkou chutí. Mají jedinečné a unikátní složení, které z nich dělá prvotřídní produkt na trhu.

collavio jahoda

Nejdůležitější složky

  • Hydrolyzovaný mořský kolagen
  • Kyselinu hyaluronovou
  • Zinek, selen,
  • Vitamíny C, B1, B2, B3, B7
  • Lucumu
  • Koenzym Q10
  • Ceramosidy

Nabídka pro influencerky

Máte možnost na svém IG představit náš produkt Collavio citron a Collavio jahoda? Stačí zmínit tak jeho nejúčinnější složku, což je mořský kolagen typu I., který působí velmi účinně na pleť a další přednosti, které přinese svým uživatelkám. Součástí naší spolupráce bude sleva ve výši 20 % a navíc se můžete ještě zapojit do soutěže o balíček těchto kolagenových nápojů. Stačí jen označit kamarádku, které by mohlo Collavio pomoci a dát follow na IG Lovio.cz. Poté vylosujeme dvě vítězky, které si mohou tyto nápoje vyzkoušet.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup