Zejména malé děti jsou více než rády, pokud mají možnost jít na dětský karneval. Snad pokaždé je na takovém karnevale vyhlášena soutěž o nejkrásnější masku a snad každé dítě touží po tom, aby někdy něco vyhrálo. Pokud byste vašemu dítěti chtěli splnit sen a chtěli byste, aby něco vyhrálo, určitě je možné vymyslet natolik skvělý kostým pro vaše dítě, že se bude porotě líbit.

Jestliže chcete, aby vaše dítě vyhrálo a mělo radost, raději upusťte v případě dívek od kostýmů princezny a v případě chlapce od kostýmu superhrdiny. Věřte, že je spousta dětí, které se do takových kostýmů budou chtít obléct. Je zde tedy malá pravděpodobnost, že by vaše dítě bylo vybráno a vyhrálo tak v soutěži. Je potřeba, aby byl daný kostým opravdu originální. Co by tedy mohlo být výherním kostýmem?

malá dívka

Takovým výherním kostýmem bude určitě něco, co by člověk jen tak nečekal. Převléct vaše dítě můžete například za robota nebo za princeznu Fionu jako zlobryni. Něco takového jsou velice originální kostýmy, které si jen tak někdo nevybere. Jsou i jiné kostýmy, které jsou velice originální a do kterých jistě jen tak někdo nepůjde. Určitě by bylo vhodné takový kostým promyslet co nejdříve, abyste měli dostatek času sehnat věci, které jsou k vytvoření takového kostýmu potřeba.

velká slečna

Můžete se poradit s vaším dítětem, co by se mu tak líbilo a poté shánět všechny věci, které budou potřeba k tomu, aby se vám podařilo vytvořit ten nejlepší kostým. Spoustu věcí si navíc člověk může vytvořit sám, jako je to například v případě princezny Fiony. Jednoduše byste určitě korunku s ušima a závojem nesehnali. Vyrobit se to ale dá velice jednoduše. Určitě je možnost vsadit i na jinou pohádku, podle které můžete vytvořit kostým, který bude vypadat podobně, jako od pohádkové postavy. Věci, jako karnevalové kostýmy, byste ale měli řešit v předstihu, aby se vám nestalo, že na poslední chvíli budete ve stresu řešit, kde seženete potřebné věci.