Podobně jako cokoliv jiného, i rozvody elektřiny se mohou poškodit. Může se jednat o mechanické poškození nebo o prostou únavu materiálu při dlouhodobém používání. Avšak ať už je důvod jakýkoliv, následky rozhodně nejsou příjemné.

A řeč zde není jen o ráně elektrickým proudem, která může být pro osoby se slabším srdcem i smrtelná, ale i o nebezpečí vzniku požáru. Je tedy jasné, že i v tomto případě je prevence lepší, než léčba.

I z tohoto důvodu doporučuje mnoho odborníků nechat své elektrické rozvody pravidelně prohlédnout odborníkem. Ten najde i případná drobná poškození dřív, než stačí způsobit nějaký problém. Ovšem faktem je, že tyto revize rozhodně nejsou zadarmo.

elektrikar1

Samozřejmě ne všichni elektrikáři chtějí za tuto službu stejnou částku. To je také důvod, proč mnoho lidí hledá jako první ceník revizí elektro Revize Elektro Revtech instalace. V dnešní době se k tomuto účelu samozřejmě nejčastěji používá internet. A to ví i elektrikáři, kteří jej na svých internetových stránkách zveřejňují.

Zde však můžeme narazit na problém: ceny se postupem času mění, obvykle bohužel k horšímu. Jak můžeme poznat, zda je zrovna ten ceník, na který se díváme, aktuální? Mnoho zvláště malých firem své internetové stránky prakticky neaktualizuje. Jak tedy můžeme vědět, zda uvedené ceny platí?

V první řadě je dobré se podívat na datum, kdy byl vydán. Ten bývá uveden v dolní části. Pokud uvidíme, že již uplynul například rok, dva nebo i více od poslední aktualizace, je dobré tam zavolat a přeptat se na aktuální ceny. Je totiž velmi pravděpodobné, že ty, které zde vidíme, již neplatí.

elektrikar3

Pokud zde datum aktualizace uvedeno není, je situace poněkud složitější. Zde nám pak pomůže projít celý web oné firmy. Vypadá, jako že je pravidelně upravován? Kdy byla naposledy přidána informace na úvodní stránku? Jak vypadají kontakty? To vše nám může mnoho napovědět.

Avšak v naprosté většině případů nemusíme mít obavy, neboť i elektrikáři jsou si v naprosté většině dobře vědomi, jak je pro zákazníky ceník důležitý. Proto jej udržují aktuální, ačkoliv výjimky samozřejmě existují.