Ne každý si může dovolit pořídit si velký a prostorný byt. Vždyť i pořízení docela malého bytu, například 2+kk stálo hotové jmění a museli jste si na ně vzít vysokou hypotéku, kterou budete muset splácet celý život. Kdo by nechtěl čtyřpokojový pokoj s prostornou kuchyní a komorou k tomu. A samozřejmě prostornou lodžií, kde byste v letních měsících mohli popíjet kávu.

Věřte tomu, že i malé byty lze vybavit velmi efektivně, takže budete mít všichni dostatečné množství prostoru.
Zkrátka a dobře, zvětšete si svůj byt opticky .
obraz vedle gauče

Mít dostatečné úložné prostory pro Váš pohodlný život

Úložné prostory jsou velmi důležité. Proto je rozhodně žádoucí investovat do prostorných vestavěných skříní, které Vám nabídnou takové množství úložného prostoru, že ho ani nestačíte využít. Zároveň Vám výrazně usnadní uklízení. Další výhodou je prostorná kuchyňská linka na míru, do které se vejdou veškeré elektrospotřebiče, které nezabírají místa na různých jiných nežádoucích místech. Velkým pomocníkem je sklápěcí postel, díky které během okamžiku vytvoříte ložnici a během dalšího okamžiku zase obývací pokoj. Další skvělou vychytávkou je efektivně řešený jídelní stůl, do něhož se zasunou židle takovým způsobem, že tvoří jeden malý objekt. Opravdu stačí jen trochu přemýšlet.
žluté doplňky
Opticky zvětšíte svůj byt také vhodnou výmalbou. Určitě není nutné volit bílou barvu, ale jemné pastelové odstíny jsou více než na místě. Použití zrcadel je taktéž žádoucí. Naopak buďte minimalističtí, co se týče dekorací, které opticky mohou byt zmenšit. Chce to prostě umět si s vybavením bytu pohrát. Pokud si nevíte rady, i v případě malých prostor je zcela jistě žádoucí konzultace s bytovým architektem Jeho pomoc pro Vás může být skutečně neocenitelná.

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup