Máte vhodný pozemek a nic víc? Nevadí, i to je velice významný majetek ve chvíli, kdy nutně potřebujete peníze. Třeba na to, abyste mohli stavět, anebo klidně na cokoli jiného. A kdyby vás s takovou myšlenkou v klasickém bankovním domě odmítli, ať už z jakéhokoli důvodu, tak neváhejte a rovnou zamiřte do nebankovní společnosti!

ruličky z usd

Vyřiďte žádost o půjčku online!

A víte, co? V takovém případě nikam chodit nemusíte, protože podat žádost o půjčku v nebankovní společnosti můžete pohodlně přes internet. To jediné, co v tomto směru musíte udělat, je podat svou elektronickou žádost, kterou najdete na webových stránkách této společnosti. Bude to rychlé a pohodlné, a nebudete vás to nic stát. Jakmile online formulář vyplníte, tak vás brzy kontaktuje pracovník společnosti, se kterým se dohodnete na všem potřebném.
rostlinky na mincích

Nemovitost jako záruka je základ

V zásadě je třeba počítat s tím, že k získání hypotéky na pozemek musíte nebankovní společnosti poskytnout vhodnou záruku v podobě nemovitosti. A touto zárukou se může stát právě pozemek, který vlastníte. Jde pouze o to, aby hodnota nemovitosti odpovídala výši částky, na jakou pomýšlíte. Odhad aktuální ceny vaší nemovitosti provede nebankovní společnost na vlastní náklady.

Navíc nebudete platit ani žádné jiné poplatky předem, můžete očekávat rychlé a vstřícné jednání, a v případě, že na peníze spěcháte, není problém sjednat si expresní čerpání. V takové situaci budete mít peníze na účtu již v den podpisu smlouvy.

Velkým benefitem je rovněž individuální přístup a diskrétnost. Nikdy nemusíte mít strach sdělit citlivé skutečnosti pracovníkům nebankovní společnosti – vždy se budou snažit ušít vám podmínky smlouvy přímo na míru, aby vám byly ku prospěchu, a vy jste s nimi byli maximálně spokojeni, ať už se nacházíte v jakékoli životní situaci.

Vždyť spokojenost klientů by měla být vždy na prvním místě!