Šampaňské víno, jedinečný nápoj k oslavám. Kdo by nikdy neochutnal šampus? Myslím si, že šampus neboli šampáňo, ochutnal opravdu každý, kromě mladistvých, u kterých to raději zkoumat ani nebudu. Všichni se určitě u šampusu shodnou na jedné věci a to, že šampus je určen k oslavám, už samotné „bouchnutí“ šampáňa, je slavnostní okamžik. Takže toto víno si jen tak nekupujeme, necháváme si ho na slavnostní příležitosti. Jeho unikátnost spočívá už v samé výrobě, která vůbec není jednoduchá. Spočívá ve dvojí fermentaci, první v sudech, potom v láhvích a následují další zpracovatelské procesy, které tomuto vínu dodávají jeho jedinečnost.

oslava

A poté nastává ta sváteční chvíle, oslava narozenin, výročí seznámení, svatby, nový rok, nachystají se sváteční sklenice, nejlépe úzké, vychlazené šampaňské https://iwc-club.cz/cze_m_Nabidka_Barva-typ-vina_sumiva-vina-251.html už čeká v lednici na otevření. A nyní záleží dost na tom, kdo se otevření zhostí, protože to není až tak banální záležitost. Dámy od této akce dají většinou ruce pryč, umí si živě představit, jak špunt letí nespoutaně ke stropu obýváku a víno se nezadržitelně lije po stolu a stéká až na zem, takže v lahvi zbude pouze jeden skromný doušek. Pokud se otevření chopí muž, záleží na něm, jak se úkolu zhostí.

šampaňské

Není totiž vůbec záhodno odstřelovat špuntem bytové vybavení a už vůbec ne hosty oslavy. Je prostě třeba špunt držet pevně a uvolňovat z láhve s citem, tak, aby láhev jen jemně pšoukla, vyvalil se jakýsi obláček a všechna cenná tekutina zůstala v lahvi tak, aby byla později rovnoměrně rozlita do připravených sklenic mezi hosty. Pokud jste se právě naladili na chutě šampaňského a toužíte si objednat nějakou kvalitní lahev tohoto unikátního moku, protože se blíží vaše narozeniny, oslava promoce, silvestr, nebo prostě nějaká jiná slavnostní příležitost, není lepší možnosti, než volit Iwc club s nabídkou těch nejkvalitnějších šumivých vín.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup