V e-shopu prima-obchod.cz si můžete zakoupit bavlněné krajky různých barev a stylů. Zakoupíte zde také krajku s oboustrannou bordurou, kterou můžete využít k šití společenských šatů, svatebních šatů, halenek či sukní. V nabídce prima-obchod.cz naleznete bílou svatební krajku s oboustrannou bordurou, která působí velmi romantickým dojmem. Používá se na svatební šaty pro nevěsty a také pro družičky, například ve vintage stylu. Dále se používá na zajímavé sukně či stylové halenky.

svatební šaty

V naší nabídce také najdete elastickou krajku, která má květovaný design a je pružná. Použít ji můžete na šití společenských šatů, plesových šatů, halenek a sukní. Vybrat si můžete z bílé barvy, dále z holubí šedé a z černé barvy. Také si u nás můžete vybrat různé barvy madeiry s vyšívanými květy a v různých variantách gramáže látky. Látka je lehce průsvitná, lehká, vzdušná a skvěle se hodí na šití lehkých letních šatů, sukní a halenek. Použít ji můžete také na šití dívčích šatů, dále k různým variantám polštářků, ubrusů, záclon či závěsů. Využít ji můžete na zajímavý patchwork, výrobu andělů, různých postaviček a zvířátek. V této kategorii zakoupíte také třásně, které můžete použít k výrobě tanečních kostýmů, šatů, sukní, ale i závěsů a záclon.

využití krajky

Firma prima-obchod.cz vám nabízí dopravu zdarma při nákupu od 2000 Kč a přináší vám více než 250 míst k vyzvednutí vašeho zboží. Na webu prima-obchod.cz naleznete telefonní číslo i email pro rychlou komunikaci s e-shopem. Najdete zde také kontaktní formulář a reklamační formulář pro případ, že byste nebyli se zbožím spokojeni a chtěli jej vrátit zpět. Nakoupit zde můžete textilní galanterii, látky, kreativní potřeby, dekorace, korálky, bižuterii a také zajímavé módní doplňky. Navštivte náš e-shop prima-obchod.cz. Jistě si z naší široké nabídky vyberete a budete se rádi vracet.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup